Przesympatyczna Pani właścicielka, kuchnia super wyposażona, obiekt czysciutki.Do morza bardzo blisko, przy obiekcie sklep spożywczy. POLECAM

Pokoje 5,0 Lokalizacja 5,0 Obsługa 5,0

Katarzyna Franczak

Gościliśmy w Willi Niko na przełomie lipca i sierpnia. Pokoje zadbane, duży parking, plac zabaw dla dzieci a do tego miejsce do grillowania. Lokalizacja wspaniała, do morza bardzo blisko. Właścicielka bardzo miła, dbająca o porządek w obiekcie. Polecam!!

Ilona - wyjazd rodzinny

Wypoczywaliśmy u Państwa końcem sierpnia.Obiekt bardzo czysty Pokoje i łazienki jak najbardziej zgodne z ofertą.Gospodarze bardzo sympatyczni mili dbają o porządek.Dostępny parking. Bardzo mile spędziliśmy urlop.Bardzo polecam to miejsce .Wrócimy w to miejsce za rok.pozdrawiamy.

Barton Danuta - wyjazd rodzinny

Super lokalizacja blisko plaży, pokoje świetne przestronne, łazienka duża, bardzo dobrze działa internet,. Polecam czysto, cicho, mili właściciele.

Anna Kasperek

Bardzo mili gospodaże czysto schludnie bardzo blisko plaża niedaleko centrum karwi polecam dla osób lubiących względną ciszę i spokój a nie dzwonienie od rana do wieczora fanatyków cymbergaja

Wojciech Hol

Bardzo blisko morza (5 min.) miło i czysto. Świetnie wyposażone aneksy kuchenne. Bardzo miła pani właścicielka.

Renata Gromulska

Super miejsce na wypoczynek czysto cisza i spokój blisko do morza jak i do centrum

Rodzaj podróży Urlop

Pokoje 5,0 Lokalizacja 5,0 Obsługa 5,0

Mariusz Rosinski

Spokój, czyste pokoje, kuchnia do dyspozycji oraz miejsce parkingowe to największe atuty Niko. Dodatkowo bardzo blisko zejścia na plażę. Byliśmy tam z rocznym dzieckiem, także polecam dla rodzin. Poza wysokim sezonem ceny przystępne.

Adrian Godniak